Eden STUDIO FRYZUR
&
URODY

Najmodniejsze fryzury 2019

Najmodniejsze fryzury 2019

Jeśli chciałabyś zmienić swój dotychczasowy wygląd, ale nie masz pomysłu na metamorfozę fryzury, to zapoznaj się najnowszymi trendami.

Oto zestawienie 10 najmodniejszych fryzur 2019 roku!

  1. Fryzury krótkie i długość za ucho. Są bardzo łatwe w stylizacji, wyglądają niezwykle nowocześnie, a w dodatku odmładzają każdą twarz.
  2. Dłuższa grzywka tzw. firanka (curtain bag) to ostatnio hit zarówno na wybiegach mody, jak i wśród największych gwiazd!
  3. Bob w każdej odsłonie – bob z grzywką, lob, i bob blunt, czyli asymetryczne ścięcie włosów można dopasować do każdego typu urody i twarzy.
  4. Klasyczny przedziałek na środku.
  5. Naturalne fale. Rozpuszczone włosy o naturalnych falach to świetna fryzura zarówno dla młodych dziewczyn, jak i kobiet.
  6. Kręcone włosy i nowoczesne afro – nie prostuj, zakręcaj!
  7. Fryzury gładko zaczesane to idealna fryzura dla perfekcjonistek i osób, które uwielbiają mieć upięte włosy.
  8. Rudość, rudość i jeszcze raz rudość. Rudy to zdecydowanie najmodniejsza koloryzacja w tym sezonie!
  9. Różnorodne warkocze, w tym zaplecione z apaszkami, opaskami i innymi dodatkami. Niezwykle modny jest również luźny warkocz, z którego część włosów najczęściej grzywka, spływa kaskadowo w dół.
  10. Wet look, czyli fryzura, która nie wymaga dużych umiejętności. Wystarczy żel lub wosk do stylizacji, pozwalający uzyskać efekt mokrych włosów.

Dowiedz się więcej o fryzurach, a także upięciach okolicznościowych. Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego Kraków ul. Grzegórzecka 7.


<< POWRÓT
Salon fryzjerski na Instagramie