Eden STUDIO FRYZUR
&
URODY

Modne fryzury i cięcia wiosna 2020

Modne fryzury i cięcia wiosna 2020

Modna fryzura i cięcie na wiosnę? Sprawdź najnowsze trendy we fryzurach i odśwież swój wygląd po zakończeniu kwarantanny!

Trzy wyjątkowe dekady powracają!

Moda powraca jak bumerang. Hitem tej wiosny będą fryzury rodem z lat 20., 60. i 80. Niektóre z nich możesz pamiętać, a inne świetnie sprawdzą się przy różnej długości włosów.

Modne i wygodne fryzury na wiosnę

W tym sezonie znowu króluje cięcie bob, ale nie zwyczajne… Collarbone bob to fryzura, którą już pokochały gwiazdy Hollywood! Jest to wariacja, w której włosy sięgają do obojczyków, umożliwiając ich spięcie w kok lub związanie. Nie musimy również martwić się o ich idealnie prostą formę, gdyż w tym sezonie modny jest efekt tzw. messy look. Delikatne, nieuporządkowane kosmyki i fale będą niezwykle pożądane!

Jedni kochają, inni nienawidzą - curtain bangs

Curtain bangs to hit prosto z paryskich wybiegów. Krótka grzywka eksponująca czoło to propozycja nie tylko dla odważnych. Ten rodzaj grzywki świetnie prezentuje się z każdą długością włosów, a jej nonszalancja dodaje niezwykłego uroku. Dodatkową zaletą tego cięcia jest fakt, iż nie trzeba przykładać wielkiej uwagi do jej ułożenia!

Fryzura na wiosnę 2020 inspirowana latami 20. i 30.

Retro fryzura będzie doskonałym pomysłem dla krótkich i średniej długości włosów. Hitem jest tzw. wave finger hair, czyli duże fale. Uczesanie to doskonale podkreśla szyję, a jej efektowność podkreślą wszelkie spinki i wsuwki w stylu vintage.

 

Zapraszamy na strzyżenie w naszym salonie w Krakowie!


<< POWRÓT
Salon fryzjerski na Instagramie