Eden STUDIO FRYZUR
&
URODY

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy

Znudziły Ci się już tradycyjne lakiery lub potrzebujesz trwalszej opcji na wyjazd albo wesele? Twoje paznokcie łatwo się łamią i zwykłe lakiery nie sprawdzają się dla Ciebie? Zapraszamy na manicure hybrydowy w Krakowie, który pozwala uzyskać efekt nawet do 3 tygodni. Pracujemy na wysokiej jakości produktów takich jak Semilac i Gelish. Najlepsza opcja na wakacje!

Czym jest manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy różni się od tradycyjnego manicure'u rodzajem lakierów. Używa się w nim specjalnych lakierów, których utwardzenie polega na przemianie płynnej konsystencji na stałą przy użyciu stymulowanej lampy UV albo LED. Metoda hybrydowa to działania na naturalnej płytce paznokcia, nie ma więc możliwości jego przedłużania. Lakier hybrydowy wyróżnia wyraźny błysk.

Do zestawu robienia manicure'u hybrydowego potrzebne są takie elementy, jak: baza do lakieru, lakier hybrydowy w wybranych kolorach, top coat, odtłuszczacz do paznokci, lampa utwardzająca.

Hybrydy - krok po kroku

1. Odtłuszczenie płytki paznokcia

2. Położenie bazowego lakieru i utwardzenie go

3. Położenie pierwszej warstwy koloru i utwardzenie jej

4. Kolejna warstwa koloru

5. Cienka warstwa lakieru powierzchniowego i utwardzenie jej

6. Aby paznokcie były połyskujące, można nawilżyć wacik i użyć preparatu do usuwania warstwy dyspersyjnej

Zalety manicure hybrydowego

Marzysz o pięknych i ozdobnych paznokciach i zawsze zazdrościsz kobietom, które chwalą się fantazyjnymi wzorami na paznokciach przyciągającymi wzrok? To już nie musi być Twój problem! Jeśli nadal się zastanawiasz, oto kilka zalet tego rodzaju manicure'u:

  • długo utrzymujący się efekt - dzięki naszej staranności i doświadczeniu Twoje paznokcie będą wyglądać oszałamiająco nawet przez całe 3 tygodnie!
  • naturalny efekt - nie musisz martwić się, że uzyskasz efekt tipsów lub sztucznych, naklejanych paznokci; ta metoda wygląda delikatnie, ale przy tym efektownie i jest funkcjonalna
  • indywidualne podejście - ilość kolorów, wzorów i dodatkowych ozdób, np. kryształki, kolorowe końcówki, efekt ombre i wiele więcej - tyle możliwości oferują tzw. hybrydy; to jest nail art, ogranicza Cię tylko wyobraźnia, możesz stworzyć własną, wyjątkową kompozycję
  • pomoc w zapuszczeniu paznokci - po nałożeniu lakieru hybrydowego paznokcie stają się twarde i trudno je złamać' to szansa na zapuszczenie paznokci i wzmocnienie słabej płytki

Odwiedź nasz salon kosmetyczny i skorzystaj z usługi manicure hybrydowy w Krakowie!

Salon fryzjerski na Instagramie