Eden STUDIO FRYZUR
&
URODY

Fryzjerstwo

Strzyżenie:

Nasi fryzjerzy-styliści dobierają fryzury indywidualnie, w zależności od oczekiwań Klientów. Oferujemy strzyżenia damskie i męskie, od lekkiego odświeżenia po całkowitą zmianę wizerunku. Pomożemy dopasować fryzurę do kształtu twarzy, rodzaju włosów oraz stylu bycia.

Usługa strzyżenia jest połączona z konsultacją, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednią kurację do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Fryzjer Kraków

Koloryzacja:

Profesjonalne farby do włosów artego wykorzystywane w naszym salonie fryzjerskim nie tylko kompleksowo zakryją siwe pasma włosów, ale również zapewnią im właściwe nawilżenie i odżywienie. Warto podkreślić, że farby do włosów artego używane przez naszych fryzjerów, zawierają bardzo niską zawartość amoniaku. Dodatkowo zostały one wzbogacone o różnorodne substancje pielęgnacyjne, aby gwarantować nie tylko intensywny kolor i długotrwały efekt, ale również zachwycający połysk, utrzymujący się przez wiele tygodni.

Profesjonalna koloryzacja Luo Color L'oreal również jest wykorzystywana w naszym salonie. Gwarantuje ona wymarzony odcień, dodając włosom świetlistości, a jednocześnie podkreślając naturalne refleksy. Stosowana przez naszych fryzjerów koloryzacja Luo Color L'oreal nadaje włosom pożądaną przez klientki barwę, nie zakłócając przy tym ich kolorystycznej jednorodności. Uzyskane kolory cieszą trójwymiarową głębią, mienią się, doskonale współgrając z naturalnymi rozjaśnieniami. Nasi fryzjerzy dobrze dobiorą odcień wymarzonego koloru, aby podkreślał, rozświetlał i ożywił urodę klientki, pozostając w niezmiennym stanie przez wiele tygodni.

Upięcia okolicznościowe:

Oferujemy szeroką gamę upięć i koków dopasowanych do różnego rodzaju okazji. Fryzjerzy-styliści z naszego salonu fryzjerskiego tworzą przepiękne upięcia okolicznościowe na podstawie preferencji klientek, ich kreacji, a także właściwej wytrzymałości fryzury. Nasi fryzjerzy specjalizują się we fryzurach ślubnych, które zdecydowanie oddają pełnię wdzięku Panny Młodej.

Pielęgnacja włosów:

Olaplex

Olaplex fryzjer Kraków

Olaplex to magiczne cudo, które praktycznie natychmiast uratuje nawet najbardziej zniszczone włosy, utrzymując efekt nawet do kilkunastu tygodni. Wykorzystywany w naszym salonie fryzjerskim Olaplex regeneruje i wiąże mostki dwusiarczkowe, co sprawia, że włosy odzyskują swoją naturalną strukturę. Trwała konstrukcja włosa spowodowana jest przez jego budowę z łańcuchów keratynowych połączonych mostkami dwusiarczkowymi, które ulegają codziennym zerwaniom przez zabiegi koloryzacji, a także podczas codziennej stylizacji jak np. suszenie, prostowanie, a nawet czesanie. Olaplex jest jedynym produktem dostępnym na rynku, który jest w stanie ODBUDOWAĆ zerwaną strukturę włosa, dlatego jest polecany przez naszych fryzjerów klientkom, które myślą, że jedyną szansą na przywrócenie pięknego wyglądu włosom jest ich ścięcie. Olaplex to zabieg permanentny, dlatego utrzymuje się do momentu ponownego uszkodzenia włosów zabiegami mechanicznymi oraz chemicznymi.

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Keratynowe prostowanie polega na wyprostowaniu włosów, przy jednoczesnej ich regeneracji. Keratyna stanowi główny budulec łodygi włosa, nazywanej korą i naturalnie produkowana jest w mieszczkach włosowych. Dzięki połączeniu włókien keratyny poprzecznymi wiązaniami siarczkowymi, włosy są sprężyste i elastyczne. Keratyna znajduje się także w zewnętrznej osłonce włosa, co sprawia, że są one odporne i mają przepiękny połysk. Nieodpowiednia ilość keratyny, jak i jej brak są przyczyną otwierania się łusek włosa i jego rozdwajania, co w efekcie powoduje matowość, łamliwość, a także nadmierne wypadanie włosów. Jej brak doprowadza m.in. do otwierania się łusek włosa i rozdwajania końcówek. Niedobór lub brak keratyny może być spowodowany np. warunkami atmosferycznymi, promieniowaniem UV, zabiegami koloryzacji, codzienną stylizacją i wieloma innymi czynnikami zależnymi i niezależnymi od nas samych.

Zabieg keratynowy w naszym salonie fryzjerskim jest polecany każdemu, kto ma suche, łamliwe, zniszczone lub matowe włosy, często trudne do uczesania, nienaturalnie napuszone. Nie trzeba wspominać, jak ważne jest dbanie o dobra kondycję włosa. Keratynowy zabieg będzie tutaj idealnym rozwiązaniem, lecz nie mniej skutecznym okazuję się również popularny ostatnio OLAPLEX, który skutecznie ochroni włosy przed skutkami koloryzacji.

Kuracja keratynowa Artego

Kuracja keratynowa Artego

Usługa EASY CARE T DREAM artego oferowana przez naszych fryzjerów służy do wykonania zabiegu keratynowego mającego na celu głęboką odbudowę włosów uwrażliwionych, przy użyciu 4 produktów:

Produkty te są wynikiem linii Dream Repair artego. Mają one zwiększoną skuteczność i osiągają trwalszy efekt. Zabieg keratynowy, czyli kuracja odbudowująca naszego salonu fryzjerskiego, pozwala na prawdziwą regenerację włókna włosa. Dzięki czemu włosy są wytrzymałe, błyszczące i pozbawione zniszczonych końców.

BOTOX L'oreal

Kuracja Botox L'oreal

Regeneracja Fiberceutic dostępna w naszym salonie fryzjerskim opiera się na trzech etapach. Pierwszym z nich jest wniknięcie cząsteczek INTRA CYLANE głęboko do wnętrza włosa, ze względu na ich ciekły stan. Kolejnym etapem jest połączenie tych cząsteczek w molekuły poprzez kontakt z wodą, dzięki czemu tworzy się sieć aminokwasów. Następnie sieci aminokwasów łączone są z białkiem włosa, dzięki czemu przechodzimy do czwartego, ostatniego etapu, czyli wypełnienia uszkodzonego włosa serum i jego dogłębna odbudowa.

Klientki naszego salonu po zabiegu BOTOX L'oreal mają dogłębnie zregenerowaną strukturę włosa, który wygląda przepięknie i naturalnie. Włosy są miękkie i aksamitne w dotyku, dlatego nasi fryzjerzy polecają tę kurację klientkom, których włosy są osłabione, matowe i pozbawione blasku.

Dream Repair

Usługa DREAM REPAIR z oferty naszego salonu fryzjerskiego pozwala uzyskać oszałamiający efekt odbudowy włosów uwrażliwionych, poprzez zastosowanie 4 produktów:

Dzięki tym produktom wykorzystywanym przez naszych fryzjerów regenerujemy włókno włosa, a efekt utrzymuje się przez wiele tygodni. Aby zwiększyć efektywność oraz długotrwałość naszej usługi wprowadziliśmy piąty etap polegający na nałożeniu preparatu odbudowującego (k-lotion). Zastosowanie płynnej keratyny hydrolizowanej pozwala na odbudowę zniszczonego włókna włosów. Wewnątrz kory włosa, pomiędzy niesparowanymi cząsteczkami cysteiny powstają nowe mostki dwusiarczkowe, które powodują wzmocnienie ogólnej struktury włosa.

Kosmetyki: Pracujemy na światowych markach kosmetyków: ARTEGO, L'oreal, Wella, American Crew.

Salon fryzjerski na Instagramie