Eden STUDIO FRYZUR
&
URODY

Upięcia okolicznościowe

Upięcia okolicznościowe

Oferujemy szeroką gamę upięć i koków dopasowanych do różnego rodzaju okazji. Fryzjerzy-styliści z naszego salonu fryzjerskiego tworzą przepiękne upięcia okolicznościowe na podstawie preferencji klientek, ich kreacji, a także właściwej wytrzymałości fryzury.

Fryzury na ślub i wesele

Nasi fryzjerzy specjalizują się we fryzurach ślubnych, które zdecydowanie oddają pełnię wdzięku Panny Młodej, druhen, czy też gości. Jako profesjonaliści doskonale dobierzemy upięcie do kształtu twarzy, podkreślając jej urodę, fasonu sukienki ślubnej, czy welonu. Dodatkowo przy propozycji fryzury na wesele lub ślub bierzemy pod uwagę również aktywność klientki na parkiecie, tak aby upięcie doskonale prezentowało się nie tylko w takcie ślubu, ale także przez całe wesele.

Upięcia na studniówkę

W naszym salonie fryzjerskim w Krakowie nasi fryzjerzy wykonują również różnorodne upięcia na studniówkę, dopasowane do oczekiwań Klientki, jak i jej stroju. Wykonujemy koki, warkocze, delikatne fale oraz wiele innych fryzur, które doskonale sprawdzą się podczas balu maturalnego. Dzięki doświadczeniu naszych fryzjerów każda studniówkowa fryzura utrzyma się w perfekcyjnym stanie do samego końca.

Inne upięcia okolicznościowe

Nasi fryzjerzy to istni wirtuozi fryzur okolicznościowych, tak więc każda nasza klientka może liczyć na przepiękną fryzurę niezależnie od okazji. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Nasi fryzjerzy wykonają upięcie na każdą okoliczność w Krakowie, biorąc pod uwagę wszelkie preferencje klientek, ich ubiór oraz podniosłość sytuacji.

Zapoznaj się z cennikiem upięć okolicznościowych.

Salon fryzjerski na Instagramie