Eden STUDIO FRYZUR
&
URODY

Strzyżenie

Strzyżenie

Właściwe strzyżenie pozwala na całkowitą odmianę wizerunku. Nasi fryzjerzy w Krakowie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie zaproponować strzyżenie dopasowane do kształtu twarzy, nadające jej charakteru. W naszym salonie fryzjerskim zajmujemy się strzyżeniem damskim oraz męskim.

Usługa strzyżenia jest połączona z konsultacją, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednią kurację do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Strzyżenie damskie

Nasi fryzjerzy damscy są mistrzami metamorfoz, ale bez problemu zajmą się również strzyżeniem, które pozwoli na odnowienie ulubionej fryzury.

Strzyżenie damskie poprzedzone jest myciem włosów, co pozwala na zapoznanie się z ich strukturą oraz naturalnym ułożeniem. Podczas mycia wykorzystujemy produkty sprawdzonych, profesjonalnych marek, które odpowiednio odżywią włosy, nadając im piękny i zdrowy wygląd.

W naszym salonie fryzjerskim dobieramy strzyżenie damskie nie tylko do kształtu twarzy, czy rodzaju włosa. Podczas rozmowy z klientkami uwzględniamy również ich styl bycia, w tym czas, który mogą przeznaczyć na układanie włosów. Taki rekonesans umożliwia nam dobranie strzyżenia do indywidualnych potrzeb naszych klientek.

Nasza usługa strzyżenia damskiego może być zakończona modelowaniem włosów według uznania klientki.

Strzyżenie męskie

Oferta strzyżenia męskiego, tak jak w przypadku płci pięknej może polegać na całkowitej metamorfozie fryzury lub jej lekkiemu odświeżeniu.

Nasi fryzjerzy męscy doskonale dopasują strzyżenie do kształtu twarzy, rodzaju włosa, czy też stylu bycia klienta. Strzyżenie poprzedzone jest myciem włosów specjalnie dobranymi kosmetykami profesjonalnych marek fryzjerskich.

Strzyżenie męskie może być zakończone modelowaniem włosów zgodnie z uznaniem klienta, które nada fryzurze ostateczny wygląd. Ponadto w usługach naszego salonu fryzjerskiego w Krakowie posiadamy także strzyżenie brody oraz przycięcie wąsów.

Salon fryzjerski na Instagramie