Eden STUDIO FRYZUR
&
URODY

Koloryzacja

Koloryzacja

W naszym salonie nasze klientki mogą liczyć zarówno na całkowitą metamorfozę, jak i odświeżenie koloru włosów. Do koloryzacji wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone produkty z najwyższej półki, które doskonale pokryją siwe włosy, utrzymując przepiękny kolor przez długi czas.

Nasi fryzjerzy perfekcyjnie dobiorą odcień wymarzone koloru, tak aby podkreślał, rozświetlał, a także ożywił urodę każdej klientki, spełniając jej wszelkie oczekiwania.

Koloryzacja artego

Jedną z usług w naszym salonie fryzjerskim jest koloryzacja artego, która doskonale nawilży i odżywi włosy, pokrywając wszelkie siwe pasma. Niezwykłym atutem koloryzacji produktami artego, jest fakt, że zawierają one bardzo niską zawartość amoniaku.

Wykorzystywane przez naszych fryzjerów do koloryzacji farby artego wzbogacone zostały o różnorodne substancje pielęgnacyjne, aby gwarantować nie tylko intensywny kolor i długotrwały efekt, ale również zachwycający połysk, utrzymujący się przez wiele tygodni.

Koloryzacja Luo Color L'oreal

W naszym salonie fryzjerskim w Krakowie do koloryzacji wykorzystujemy także produkty Luo Color L'oreal, która gwarantuje wymarzony odcień, dodając włosom świetlistości, a jednocześnie podkreślając naturalne refleksy. Stosowana przez naszych fryzjerów koloryzacja Luo Color L'oreal nadaje włosom pożądaną przez klientki barwę, nie zakłócając przy tym ich kolorystycznej jednorodności. Efekt koloryzacji to trójwymiarowa, mieniąca się głębia, współgrająca z naturalnymi rozjaśnieniami.

Rodzaje koloryzacji włosów

Nasi fryzjerzy, dzięki swojej wiedzy oraz zdobywanemu doświadczeniu na różnego rodzaju szkoleniach fryzjerskich mogą wykonać koloryzację zgodną z najnowszymi trendami ze świata mody.

W naszym salonie fryzjerskim wykonujemy takie koloryzacje jak m.in.:

  • pełna koloryzacja,
  • koloryzacja odrostów,
  • ombre,
  • sombre,
  • baleyage.

Jeśli chcesz utrzymać efekt koloryzacji i zadbanych włosów na dłużej, zapoznaj się z naszą ofertą pielęgnacji włosów.

Salon fryzjerski na Instagramie