Eden STUDIO FRYZUR
&
URODY

Fryzjer męski

Fryzjer męski

Salon fryzjerski Studio Eden

W naszym salonie fryzjerskim każdy mężczyzna może liczyć na wysokiej jakości obsługę oraz nowoczesną, dopasowaną fryzurę.

Nasi fryzjerzy męscy to prawdziwi kreatorzy wizerunku, styliści, którzy w odpowiedni sposób dobiorą rodzaj fryzury zarówno do rysów twarzy, postury, czy też osobowości, oczywiście biorąc pod uwagę sugestię i wolę klienta.

Mycie i pielęgnacja włosów męskich

Dzięki posiadanej wiedzy oraz umiejętnościom fryzjerzy męscy w naszym salonie oceniają stan skóry głowy, a także kondycję włosów, co pozwala im na zaproponowanie odpowiedniej pielęgnacji podczas mycia i nie tylko.

Po wstępnej konsultacji w sprawie pożądanej fryzury nasi fryzjerzy męscy przechodzą do mycia włosów właściwymi preparatami wraz z wykonaniem masażu głowy, który ma wpłynąć pozytywnie na kondycję cebulek włosów oraz stan skóry. Po umyciu nakładana jest odżywka, która zregeneruje, a także zabezpieczy włosy, utrzymując je w doskonałej formie przez długi czas.

Każdy klient naszego salonu fryzjerskiego ma zaproponowana ampułkę wzmacniającą do włosów, która jest nakładana podczas masażu po umyciu włosów. Ampułka wzmacnia cebulki włosów, zapobiegając ich wypadaniu, a także wpływa pozytywnie na strukturę włosów, regenerując je od środka.
Koszt zabiegu pielęgnacyjnego z użyciem takiej ampułki to jedynie 20 zł.

Strzyżenie męskie

Fryzjerzy z naszego salonu w Krakowie często biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach, gdzie poznają trendy oraz czołowe techniki fryzjerskie, w tym z fryzjerstwa męskiego. Zdobyta wiedza oraz umiejętności pozwalają naszym fryzjerom męskim w Krakowie zaproponować coś nowego, oryginalnego, a przede wszystkim spełniającego oczekiwania naszych klientów.

Ponadto za sprawą rozpoznania rodzaju włosa, jego gęstości, czy skrętu nasi fryzjerzy męscy w Krakowie doskonale dopasują fryzurę zarówno krótką, jak i dłuższą, aby była łatwa w ułożeniu oraz dopasowana do potrzeb klienta. Po strzyżeniu fryzura jest modelowana, aby nadać jej ostateczny kształt, oczywiście zgodnie z życzeniem klienta.

Strzyżenie brody

W naszym salonie fryzjerskim zajmujemy się również strzyżeniem brody oraz podcinaniem wąsów. Dzięki nadaniu właściwego kształtu brodzie podkreślone są rysy twarzy, co pozwala uzyskać zdecydowanie męski wygląd. Ponadto nasi fryzjerzy strzyżą brodę biorąc pod uwagę posiadaną fryzurę, dlatego cała stylizacja stanowi spójną całość wizualną.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem strzyżenia męskiego.

Odsiwianie włosów

Na potrzeby naszych klientów do oferty wprowadziliśmy również usługę odsiwiania włosów dla mężczyzn. Zabieg odsiwiania polega na powrocie siwych włosów do ich naturalnego koloru bez farbowania. Czas trwania takiego zabiegu w naszym salonie fryzjerskim w Krakowie to zaledwie 5 min, a efekt jest niezwykle naturalny.
Koszt zabiegu odsiwiania wynosi 50 zł.

Salon fryzjerski na Instagramie