Eden STUDIO FRYZUR
&
URODY

Fryzjer damski

Fryzjer damski

Salon fryzjerki Studio Eden

Nasz salon fryzjerski odmieni wygląd, a także samopoczucie każdej kobiety. Wysoka jakość obsługi, przyjemna atmosfera, a także profesjonalne strzyżenie pozwolą naszym fryzjerom damskim stworzyć nowy wizerunek podkreślający urodę, jak i również osobowość klientki.

Fryzjerzy damscy w naszym salonie w Krakowie podążają za trendami fryzjerskimi dotyczącymi nie tylko technik strzyżenia, czy koloryzacji, ale również pielęgnacji włosów. Dzięki posiadanym umiejętnościom oraz wiedzy doskonale dopasują damską fryzurę do rysów twarzy, rodzaju włosa, postury i innych elementów, tak aby spełnić marzenia naszych klientek.

Pielęgnacja i mycie włosów damskich

W naszym salonie fryzjerskim w Krakowie każde strzyżenie poprzedzone jest myciem włosów profesjonalnymi preparatami. Nasi fryzjerzy damscy spośród kosmetyków największych marek fryzjerskich wybierają produkty przeznaczone do rodzaju oraz struktury włosa klientki.

Właściwa pielęgnacja podczas mycia pozwala na odżywienie włosów, a także zadbanie o skórę głowy. Połączenie relaksującego masażu z odpowiednimi produktami do pielęgnacji w postaci regenerujących odżywek pozwala naszym fryzjerom damskim uzyskać efekt pięknych, lśniących i zadbanych włosów, od ich cebulek aż po same końce.

Ponadto w naszym salonie fryzjerskim w Krakowie wykonujemy dodatkowe zabiegi pielęgnacyjne dla włosów. Suche, zniszczone farbowaniem, suszeniem i prostowaniem włosy powinny zostać odżywione podczas mycia w naszym salonie ampułką wzmacniającą do włosów. Ampułka wpływa regenerująco na strukturę włosa od środka, a także wzmacnia cebulki włosów, zapobiegając ich wypadaniu.

Cena mycia z ampułką wzmacniającą wynosi 20 zł.

Strzyżenie damskie

Fryzjerzy damscy w naszym salonie to istni kreatorzy wizerunku, którzy podążając za najnowszymi trendami, doskonale dopasują strzyżenie dla każdej klientki, spełniając oczekiwania zarówno wizualne, jak i dotyczące codziennej pielęgnacji, czy układania fryzury.

Dzięki poznawaniu nowych, a także doskonaleniu już posiadanych technik nasi fryzjerzy damscy w Krakowie mogą przeprowadzić istną metamorfozę. Za każdym razem proponują nowe strzyżenie, pozwalające naszym klientom czuć się wyjątkowo.

Strzyżenie zawsze jest dopasowane do struktury i gęstości włosa, a także jego naturalnego ułożenia. Dzięki takiej zasadzie nasi fryzjerzy damscy mogą stworzyć fryzurę zarówno z krótkich, jak i długich włosów, która będzie łatwa oraz szybka w ułożeniu. Strzyżenie zakończone jest modelowaniem, dzięki czemu fryzura uzyskuje ostateczny wygląd zgodny z życzeniem klientki.

Przycięcie grzywki

W naszym salonie fryzjerskim w Krakowie fryzjerzy damscy mogą również przyciąć samą grzywkę, gdy długość przekszadza w codziennym funkcjonowaniu. Usługa przycięcia grzywki to świetna alternatywa dla kobiet, które chcą poprawić wygląd swojej fryzury oraz ułatwić układanie włosów.

Upięcia okolicznościowe

Oprócz strzyżenia nasi damscy fryzjerzy wykonują również upięcia okolicznościowe na różnego rodzaju imprezy i wydarzenia. Posiadają doświadczenie w upięciach ślubnych, studniówkowych oraz na inne okazje. Doskonale dobierają upięcie okolicznościowe do wyglądu klientki, jej kreacji, a także miary i rodzaju uroczystości, aby fryzura doskonale prezentowała się nie tylko na początku wesela, studniówki czy pozostałych imprez, ale i również na ich końcu.

Koloryzacja włosów

Nasi fryzjerzy damscy zajmują się również koloryzacją włosów. W naszym salonie posiadamy usługę całkowitej koloryzacji, jak i farbowania odrostów. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości produktów oraz dopasowaniu właściwego koloru do urody klientki, koloryzacja jest niezwykle efektowna, a także sprawia, że włosy wyglądają pięknie i lśniąco.

Wykorzystanie najnowszych technik podczas farbowania włosów pozwala naszym fryzjerom uzyskać niezwykłą głębię koloru, natomiast dobranie właściwego odcienia pozwala spełnić marzenia klientek o zachwycającej fryzurze. Ponadto zastosowanie sprawdzonych produktów podczas koloryzacji w Krakowie sprawia, że kolor utrzymuje swoją intensywność przez długi czas.

Salon fryzjerski na Instagramie