Eden STUDIO FRYZUR
&
URODY

Filmy o kosmetyce i fryzjerstwie w naszym salonie.

Poniżssze filmyy wstawione są z naszego facebook. Wyświetlą się na stronie jedynie jeśli będą Państwo zalogowani na facebook.

Fryzjerstwo

Film reklamowy pokazujący pracę salonu Eden. Fryzjerstwo, kosmetyka czyli kompleksowo uczynimy Was pięknymi.

Film przedstawiający efekty kuracji włosów, a także ich koloryzacji. Włosy są piękne, lśniące, pozbawione rozdwojonych końcówek oraz rozjaśnione przy końcach, tworząc modny efekt ombre.

Film przedstawiający efekt koloryzacji omre. Włosy zostały lekko przycięte, ustylizowane i podniesione u nasady. Efekt jest oszałamiający, a klientka zachwycona!

Upięcie okolicznościowe naszej stylistki Marzeny. Piękny, klasyczny kok o delikatnym wyrazie, podkreślający urodę klientki. Upięcie oczywiście dopasowane jest do kreacji na uroczystość.

Film prezentujący efekty naszej koloryzacji. Włosy początkowo pozbawione blasku z dużymi, ciemnymi odrostami. Zaproponowaliśmy koloryzację w chłodniejszym blondzie, dzięki czemu buzia klientki nabrała lepszego wyrazu. Włosy prezentują się fantastycznie! Wyglądają zdrowo, są pełne blasku i co najważniejsze nowy kolor bardzo się klientce spodobał!

Kosmetyka

Efekty naszego manicuru hybrydowego. Dłonie i paznokcie prezentują się fantastyczne, a kolor świetnie pasuje do każdej jesienno-zimowej stylizacji.

Klasyczna czerwień wraz ze srebrem to połączenie, które pasuje na każdą okoliczność. Dłonie i paznokcie prezentują się nieziemsko, są zadbane i odżywione.

Manicure hybrydowy równie pięknie wygląda na krótszych paznokciach. Żywy kolor w postaci neonowego różu wraz ze srebrem to efektowne połączenie, które ożywi każdą stylizację.

Film przedstawiający wykonany przez naszą stylistkę paznokci manicure hybrydowy z efektem chromu. Dłonie i paznokcie zostały odżywione, a kolor na żywo wygląda jeszcze piękniej.

Różnokolorowy manicure hybrydowy z użyciem efektu chromu. Połączenie ciepłych oraz zimnych odcieni daje niezwykły efekt, pasujący do każdej stylizacji.

Delikatny manicure hybrydowy z mocnym akcentem to nic innego jak połączenie delikatnego różu i efektu syrenki z lustrzanymi paznokciami. Dłonie i paznokcie są odpowiednio odżywione, dzięki czemu manicure prezentuje się przepięknie.

Manicure hybrydowy french z syrenką to pomysł na stylizację paznokci nie tylko na ślub, ale na każdą inną okazję. Ponadczasowy french pasuje do każdej stylizacji, a dzięki efektowi syrenki na pewno zwróci na siebie uwagę.

Salon fryzjerski na Instagramie