Eden STUDIO FRYZUR
&
URODY

Trendy we fryzurach wiosna/lato 2019

Trendy we fryzurach wiosna/lato 2019

Trendy we fryzurach wiosna/lato 2019

Moda we fryzurach z roku na rok idzie w coraz odważniejszym kierunku. Fryzury na wiosnę i lato 2019 potwierdzają awangardowe trendy – w tym sezonie hitem będą włosy farbowane w kolorach morelowego jogurtu, pastelowej szarości czy nawet gumy balonowej. A to nie koniec szalonych pomysłów włosowych.

1. Nietypowe odcienie – trendy we fryzurach 2019

Moda nie zna granic, tak jak kreatywność. W tym sezonie z pewnością nie przejdziecie niezauważone, jeśli dostosujecie się do obecnych trendów. Kolory są wyjątkowo wyszukane i zaskakujące, jak na użytek dla włosów. Są to m.in. pink bubble gum, szarości, lawenda, platyna czy chłodna kawa. Można będzie nawet dostrzec zieleń na włosach! Co więcej, na topie będzie też brokatowy żel wczesany we włosy.

2. Mokre pasma – trendy we fryzurach 2019

Włosy przypominające mokre, czyli tzw. wet look zawitał już w modzie w zeszłych sezonach. W czasie letnim styliści idą kobietom na rękę i sugerują mokre pasma zaczesane do góry, zazwyczaj rozpuszczone lub w koku. Jest to z pewnością „wygodny pomysł” i wiele dziewczyn wybierze nieświadomie właśnie taką fryzurę, choćby na plaży. Wbrew pozorom, wiele gwiazd, takich jak Rihanna, wybiera ten sposób uczesania na eleganckie gale.

3. Niebanalne grzywki – trendy we fryzurach 2019

Grzywka to żadna nowość, jednak z roku na rok można oglądać coraz to nowe jej odsłony. Na topie jest teraz grzywka firanka – curtain bang, która rozchodzi się na boki. Może ładnie skorygować rysy twarzy i wyszczuplić ją optycznie. W modzie jest również grzywka przydługa, lekko opadająca na oczy a także postrzępiona dla fanek odważniejszych rozwiązań. Blond grzywki królują u Chanel i Armaniego.

4. Prosty bob z grzywką – trendy we fryzurach 2019

Prosty bob, najlepiej z grzywką, to fryzura uniwersalna, elegancka a zarazem wygodna. Jest dosyć prosta do ułożenia i stonowana chyba, że chcemy zaszaleć jak modelki na wybiegach i postawić na różowy czy fioletowy odcień.

5. Krótkie fryzury – pixie

W obecnych czasach krótkie włosy nie mają już etykietki chłopczycy. Teraz na krótką fryzurę decydują się kobiety nowoczesne, odważne i pewne swojej kobiecości. Ten rok przyniósł ze sobą powrót pixie z dłuższą grzywką, czyli fryzury na niegrzeczną chłopczycę – wykreowany bałagan. Wbrew pozorom, trzeba jednak odpowiednio zadbać, aby wyglądał na okiełznany, a nie przypadkowy.

6. Karbowane włosy – wielki powrót

Kontrowersyjna fryzura wraca do łask – możemy wyciągnąć karbownice z szafy mamy, tak wystylizowane włosy są ponownie modne!

7. Naturalność – trendy we fryzurach 2019

Dziewczęce, urocze, subtelne – plecione warkocze, surferskie fale, delikatne upięcia i koczki. Naturalny look jest czymś pożądanym w wakacyjnym czasie, a taka fryzura jest zarówno komfortowa, jak i przyciągająca wzrok. Zapraszamy do naszego salonu na letnie upięcia, które ochłodzą szyję i rozgrzeją spojrzenia!

8. Spinki, gumki, duże wsuwki – bogactwo akcesoriów do włosów

Duże spinki do włosów z perłami, oversizowe wsuwki i spinki do włosów – a to wszystko w dużej ilości na włosach! To one w tym sezonie mogą stworzyć cudo z prostej fryzury.


<< POWRÓT
Salon fryzjerski na Instagramie