Eden STUDIO FRYZUR
&
URODY

Modne kolory włosów na wiosnę 2021

Modne kolory włosów na wiosnę 2021

Fryzura wiosna 2021

Wiosna to czas, w którym natura budzi się do życia. Ma to również wpływ na nas. Na wiosnę mamy więcej energii, chcemy działać, a co za tym często idzie - przeprowadzać metamorfozy, również w naszej aparycji. Jednym z najczęściej zmienianych elementów wyglądu jest kolor włosów. I nic w tym dziwnego bowiem koloryzacja włosów ma duży wpływ i potrafi natychmiastowo przeobrazić dotychczasowy wizerunek.

Modny kolor włosów

Gdy właśnie myślimy o zmianie, jaką jest koloryzacja, trendy mogą być dobrą inspiracją do znalezienia czegoś odpowiedniego. Oczywiście wiadomo, że nie zawsze warto podążać za trendami, zwłaszcza jeśli kompletnie nie pasują do naszego typu urody czy stylu. Jednak wiosną 2021 roku modne są tak różnorodne kolory i techniki farbowania, że spokojnie można znaleźć coś dla siebie.

Rudości w farbowaniu i nie tylko...

W tym sezonie wiele kobiet, a w szczególności - gwiazd zafarbowało włosy na któryś z odcieni miedzi czy truskawkowego blondu. Podobno ten trend został zainspirowany popularnym serialem "Gambit królowej", w którym bohaterka ma właśnie rude włosy.

Natomiast fanki jeszcze większych włosowych szaleństw będą mogły zadowolić się modnymi koloryzacjami w odcieniach różu.

Shadow roots podbija wiosenną koloryzację!

Shadow roots jest koloryzacją polegającą na tym, że u nasady pozostaje naturalny kolor, a dalej następują łagodne, stopniowe przejścia w jaśniejsze odcienie. Zaletą tej propozycji jest to, iż dzięki pozostawieniu odrostu, można odwlec w czasie kolejną wizytę u fryzjera.

Naturalne refleksy na wiosnę

Furorę robią również różnego rodzaju refleksy, zarówno te wyraźniejsze, jak i subtelniejsze, dające efekt pasm rozjaśnionych słońcem. Ta koloryzacja świetnie sprawdzi się w przypadku kobiet, których włosy są naturalnie w kolorze ciemnego blondu lub brązu.

Blondy - hit wiosny 2021

Dla miłośniczek blondów również dobra wiadomość- ich ulubiony kolor (i w odcieniach chłodnych i ciepłych) także będzie trendy. A dla tych, które nie są przekonane, czy bardziej do twarzy w ciepłych, czy zimnych barwach idealny odcień pomiędzy, czyli szampański blond.

Farbowanie włosów na naturalny brąz!

Zaś dla kobiet lubiących ciemniejsze kolory do dyspozycji pozostaje cała paleta brązów. W mediach społecznościowych królują bowiem wszelakie odcienie tego koloru - czekoladowe, kawowe czy orzechowe, które nie dość, że pięknie wyglądają, to jeszcze przywodzą na myśl same apetyczne rzeczy.


<< POWRÓT
Salon fryzjerski na Instagramie