Eden STUDIO FRYZUR
&
URODY

Moda we fryzurach w sezonie jesień/zima w 2019 roku

Moda we fryzurach w sezonie jesień/zima w 2019 roku

W każdym sezonie styliści zaskakują nas jakąś nowością w trendach fryzurowych. Co wróci do łask z dawnych lat, a co ponownie pojawi się na liście modnych fryzur w sezonie jesień/zima 2019? Zobaczcie kilka propozycji, które przygotowaliśmy!

1.Powrót trwałej ondulacji!

Pamiętacie burze loków z lat 80.? W większości nie były one zasługą dobrych genów, ale trwałej ondulacji, która ponownie wraca do mody! Na ulicach ponownie będą królować loki i loczki oraz włosy po karbowaniu – im większa czupryna tym lepiej!

2.Będzie rudo

Blondy zastąpi tej jesieni rudość, a nawet różne jej odcienie – miedziane, kasztanowe czy mahoniowe. Zdaje się, że kolor liści inspiruje do kolorów na głowie!

3.Warkocze i inne plecionki

Klasyczne, dobierane czy przeplatane wstążką – wszystkie warkocze będą modne tej jesieni. Francuskie warkocze fantastycznie dopasują się do stylu ciepłych swetrów!

4.Szyk dalej w modzie, czyli bob

Bob króluje w świecie mody już od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, żeby miało go zabraknąć. Szykowne i dziewczęce uczesanie ma wiele zwolenniczek i pasuje wielu kobiecym typom urody. W dodatku można go odświeżać na różne sposoby, np. dodając grzywkę czy skracając włosy do linii brody. To styl, elegancja i wygoda w jednym! Na zdjęciu przykład takiej fryzury wykonanej w naszym salonie.

5.Kucyk na karku

Ta opcja może ucieszyć wiele fanek ciepłych czapek, bo fryzura idealnie wpasuje się w chłodniejszy klimat. Kucyk na karku to wersja spiętych włosów opuszczona bliżej szyi. Można ją określić jako minimalistyczną, jednak z pewnością praktyczną. Można owinąć ją włosami, aby przykryć gumkę i wygodnie nosić czapkę. Moda robi ukłon ku praktyczności!

Co się zmieniło a co zostało takie same? Zapraszamy również do trendów wiosna/lato 2019!


<< POWRÓT
Salon fryzjerski na Instagramie