Eden STUDIO FRYZUR
&
URODY

Fryzura na Sylwestra 2019/2020

Fryzura na Sylwestra 2019/2020

Fryzura na sylwestra 2019/2020

Nasze Klientki ostatnio pytają nas jaką zrobić fryzurę na Sylwestra. Poniżej przedstawimy kilka propozycji modnych fryzur sylwestrowych 2019/2020!

Modna fryzura na sylwestra 2019/2020? Loki i fale w każdej postaci!

Najmodniejsze fryzury na sylwestra 2019/2020 to głównie loki i fale w każdej postaci. Nieważna jest długość, objętość czy natężenie. Ważne, aby się kręciło! Dla bardziej eleganckich stylizacji sylwestrowych polecamy rozpuszczone delikatne fale, lekko upięte z jednego boku, natomiast dla typowo imprezowych – afrykańskie loki.

Niski kucyk lub warkocze, czyli upięte włosy w noc Sylwestrową

Dla Pań pragnących utrzymać swoje włosy w ładzie przez całą noc sylwestrową polecamy niezwykle modne kucyki i warkocze, szczególnie te nisko upięte nawiązujące do naturalnych fryzur.

Fryzura sylwestrowa dla krótkich włosów? Postaw na wet look!

Krótkie włosy? Żaden problem! Na sylwestrze 2019/2020 bardzo modny będzie tzw. wet look, czyli mokre włosy. Aby uzyskać taki efekt, należy nałożyć większą ilość żelu na włosy i zaczesać je do tyłu. Fryzura Sylwestrowa typu wet look doskonale współgra z rockowymi stylizacjami, ale nie tylko!

Nie zapomnij o ozdobach na włosy!

Hitem nad hitami będą oczywiście wszelkie ozdoby do włosów! Nie stawiamy na ich ilość, ale na efektowność i wielkość. Mile widziane we fryzurach sylwestrowych 2019/2020 będą zarówno wsuwki, spinki, jak i opaski. Kryształki oraz perełki w połączeniu ze złotem lub srebrem doskonale uzupełnią każdą stylizację sylwestrową. Pamiętajmy jednak o umiarze!


<< POWRÓT
Salon fryzjerski na Instagramie