Eden STUDIO FRYZUR
&
URODY

Fryzura na studniówkę 2020

Fryzura na studniówkę 2020

Fryzura na studniówkę 2020

Sezon studniówkowy 2020 zainaugurowany! Nie masz jeszcze pomysłu na stylizację fryzury na studniówkę? Poszukujesz inspiracji? Nasz salon fryzjerski w Krakowie służy Ci pomocą.

Trendy na 2020 a fryzura na bal maturalny

Rok 2020 obfituje w liczne powroty tendencji znanych z minionych lat. Wiele z nich idealnie sprawdzi się w stylizacjach fryzur na bal maturalny. Zatem czemu by nie popełnić małego falstartu i nie skorzystać z tegorocznych wiosennych trendów przy wyborze fryzury na studniówkę..?

Po pierwsze, w 2020 do łask powracają różne warianty kucyków i koków. Również trwający od zeszłego roku come back upięć nadal trwa. Czas, kiedy nienaturalnie wyglądające upięcia okolicznościowe stanowiły synonim kiczu i obiekt drwin tej zimy odszedł do lamusa.

W 2020 roku nie przemija również moda na boba i loba. Jedyne novum stanowi ich asymetryczne wykończenie. W glorii powracają również fale (zarówno te naturalnie wyglądające i nonszalanckie, jak i te dramatyczne) oraz wywinięcie końcówek w stylu lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku.

Jest również dobra wiadomość dla miłośniczek krótkich włosów: ekstremalne cięcie w stylu G. I. Jane i strzyżenie typu pixie także będą na topie w tym roku. Tym niemniej bardzo długie włosy będą równie modne.

Akcesoria dekoracyjne do fryzur na bal maturalny

Co do akcesoriów – modowym faux pas z całą pewnością nie okażą się czarne wstążki i kokardy (do końca zimy), perły lub kryształki, kunsztowne grzebyki, opaski, a nawet frotki! Odpowiednio dobrana ozdoba jest dla fryzury na bal maturalny niczym kropka nad „i” i stanowi idealne zwieńczenie każdego upięcia okolicznościowego.

Zasady doboru fryzury na studniówkę

Aby stylizacja fryzury na studniówkę była udana i komfortowa należy pamiętać o podstawowych regułach: powinna pasować do typu posiadanej urody i kształtu twarzy oraz pozostawać stylistycznie spójna z outfitem i makijażem.

Fryzura na bal maturalny a właściwa pielęgnacja

Nie wolno lekceważyć znaczenia nawyków pielęgnacyjnych, bowiem nic tak nie psuje końcowego efektu fryzury jak zniszczone, niezdrowo wyglądające włosy. Warto zatem unikać domowej koloryzacji, a przed modelowaniem z użyciem akcesoriów termicznych jak lokówka, prostownica, falownica itp. uprzednio zabezpieczać włosy warstwą środka ochronnego. Dobrze o tym pamiętać nie tylko podczas układania fryzury na studniówkę, ale i na co dzień. Nic nie zastąpi profesjonalnej pielęgnacji, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez nasz salon fryzjerski w Krakowie.


<< POWRÓT
Salon fryzjerski na Instagramie