cennik

Kosmetyka

Manicure:

Zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Manicure stosują osoby, które pragną mieć ładniejsze paznokcie. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek oraz pielęgnowaniu płytki paznokci i pielęgnacji całych dłoni. Zabieg wykonywany jest profesjonalną frezarką Zapraszamy również na Manicure hybrydowy, który pozwala uzyskać efekt nawet do 3 tygodni. Pracujemy na wysokiej jakości produktów takich jak Semilac i Gelish.

Manicure hybrydowy

Pedicure:

Zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u stóp. Pedicure stosują osoby, które pragną mieć ładniejsze paznokcie. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci. Zabieg wykonywany jest profesjonalną frezarką. Zapraszamy również na pedicure hybrydowy, który pozwala uzyskać efekt nawet do 3 tygodni. Pracujemy na wysokiej jakości produktów takich jak Semilac i Gelish.

Pedicure w naszym salonie kosmetycznym

Przedłużanie rzęs:

Zabieg stylizacji rzęs polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęs jedwabnych o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Warto wiedzieć, że zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs. Doczepianie rzęs można wykonywać również u osób ze skłonnościami do alergii. Niebotycznie długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Tym, co wyróżnia markę jest bardzo wysoka jakość stosowanych produktów – Secret Lashes to najlepsze rzęsy dostępne na rynku. Zabieg przeprowadza wyspecjalizowana kosmetyczka z wieloletnim stażem i perfekcyjny efekt długich i zagęszczonych rzęs uzyskamy już po 60 minutach.

Przedłużanie rzęs Eden - Kraków

Henna oraz regulacja brwi:

Henna to nic innego jak delikatne farbowanie brwi oraz rzęs, której celem jest podkreślenie oprawy oczu, korekta, przyciemnienie czy też wypełnienie braków brwi oraz rozwiązanie problemu pań o jasnych włoskach, kiedy niejednokrotnie po zmyciu makijażu mamy wrażenie „ginących oczu i brwi”. Z pewnością dużym plusem wykonania henny jest fakt, że jest to zabieg nie drogi, a trwały ( od 3 do 4 tygodni) dający rewelacyjne efekty, oszczędzający czas – zwłaszcza pań które na co dzień się nie malują.

Oprócz właściwości estetycznych henna posiada również właściwości wzmacniające i ochraniające włoski  - gdyż pokrywa włoski pogrubiając je, wypełniając mikroskopijne ubytki we włoskach oraz nadaje im piękny blask.

Depilacja woskiem – wykonujemy depilacje brwi, brody oraz wąsika.

Henna Brwi Eden - Kraków

Pozycjonowanie strony: Firma Blumo