Fryzjer Kraków

Fryzjerstwo

Strzyżenie:

Nasi fryzjerzy-styliści dobierają fryzury indywidualnie, w zależności od oczekiwań Klientów. Oferujemy strzyżenia damskie i męskie, od lekkiego odświeżenia po całkowitą zmianę wizerunku. Pomożemy dopasować fryzurę do kształtu twarzy, rodzaju włosów oraz stylu bycia.

Usługa strzyżenia jest połączona z konsultacją, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednią kurację do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Koloryzacja:

Profesjonalne farby do włosów artego nie tylko zapewniają kompleksowe pokrycie siwych pasm, ale także odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Co istotne, preparat zawiera bardzo niską zawartość amoniaku i został wzbogacony o substancje pielęgnacyjne, w związku z czym zastosowanie każdej z naszych wielu profesjonalnych farb do włosów to gwarancja długotrwałych efektów, intensywnego koloru oraz zachwycającego połysku.

Profesjonalna koloryzacja Luo Color L'oreal nadaje włosą wymarzony odcień, dodając im świetlistości i podkreślając naturalne refleksy. Potrafi nadać włosom żądaną barwę nie zakłócając przy tym ich kolorystycznej jednorodności. Uzyskane kolory cieszą trójwymiarową głębią, mienią się doskonale współgrając z naturalnymi rozjaśnieniami.

Upięcia okolicznościowe:

Oferujemy szeroką gamę upięć i koków dopasowanych do różnego rodzaju okazji. Nasi fryzjerzy specjalizują się również we fryzurach ślubnych, które zdecydowanie oddają pełnię wdzięku Panny Młodej.

Pielęgnacja włosów:

Olaplex

Olaplex, czyli magiczne cudo, które uratuje nawet najbardziej zniszczone włosy. Regeneruje i wiąże mostki dwusiarczkowe przywracając włosom naturalną strukturę.  Włosy zbudowane są z łańcuchów keratynowych, które zapewniają trwałą konstrukcję włosa. Łańcuchy te są połączone wspomnianymi mostkami dwusiarczkowymi, które codziennie ulegają licznym zerwaniom poprzez zabiegi koloryzacji, a także podczas codziennej stylizacji takiej jak suszenie, prostowanie, a nawet czesanie. Olaplex jest jedynym produktem na rynku, który jest w stanie ODBUDOWAĆ zerwaną strukturę włosa. Jest zabiegiem permanentnym do momentu ponownego uszkodzenia włosów zabiegami chemicznymi i mechanicznymi.

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Keratynowe prostowanie włosów to nie tylko prostowanie włosów, ale też regeneracja zniszczonych włosów. Keratyna naturalnie produkowana jest w mieszkach włosowych, stanowi główny budulec łodygi włosa, zwanej korą włosa. Włókna keratyny są połączone ze sobą poprzecznymi wiązaniami siarczkowymi, dzięki czemu włosy są elastyczne i sprężyste. Keratyna wchodzi również w skład zewnętrznej osłonki włosa, by zapewnić włosom połysk i odporność. Jej brak doprowadza m.in. do otwierania się łusek włosa i rozdwajania końcówek. Kiedy nasze włosy robią się matowe, łamliwe, nadmiernie wypadają – może to oznaczać, że brak im właśnie tego składnika. Przyczyn utraty keratyny jest wiele: warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, zabiegi koloryzacji włosów, a także codzienna stylizacja. Zabieg keratynowy jest polecany każdemu, kto ma suche, łamliwe, zniszczone lub matowe włosy, często trudne do uczesania, nienaturalnie napuszone. Nie trzeba wspominać jak ważne jest dbanie o dobra kondycję włosa. Keratynowa będzie tutaj idealnym rozwiązaniem lecz nie mniej skutecznym okazuję się również popularny ostatnio OLAPLEX, który skutecznie ochroni nasze włosy przed skutkami koloryzacji.

Kuracja keratynowa Artego

Usługa EASY CARE T DREAM artego służy do przeprowadzania zabiegu keratynowego głębokiej odbudowy włosów uwrażliwionych, za pomocą 4 produktów:

  • szamponu oczyszczającego,
  • odbudowującego K-fluidu,
  • odbudowującej maski,
  • szamponu odżywczego.

Produkty te są następstwem linii Dream Repair artego. Zabieg keratynowy, czyli nasza kuracja odbudowująca, faktycznie regeneruje włókno każdego z pasm, przez co zyskała ona uznanie nie tylko wśród stylistów używających naszych produktów keratynowych w swojej pracy, ale również Klientek, które je wypróbowały. Pozytywna reakcja na te produkty zmotywowała laboratoria artego do dalszych badań i rozwoju usługi w celu zwiększenia jej skuteczności i osiągnięcia trwalszego efektu. W ten sposób powstała nowa linia odbudowująca EASY CARE T DREAM artego.

BOTOX L'oreal

Regeneracja Fiberceutic opiera się na trzech etapach. Ze względu na stan ciekły cząsteczki INTRA CYLANE wnikają głęboko do wnętrza włosa. W drugim etapie cząsteczki INTRA CYLANE poprzez kontakt z wodą łączą się w molekuły i tworzą sieć aminokwasów. Następnie sieci aminokwasów łączą się z białkiem włosa. W ten sposób uszkodzony obszar włosa jest wypełniany i dogłębnie odbudowany.

Rezultat: Serum dogłębnie regeneruje strukturę włosa. Włosy są naturalne, miękkie i aksamitne w dotyku.

Dream Repair

Usługa DREAM REPAIR pozwala uzyskać oszałamiający efekt, jakim jest głęboka odbudowa włosów uwrażliwionych, za pomocą 4 produktów:

  • szamponu z keratyną
  • fluidu K
  • maski regenerującej
  • ampułek regenerujących (k-lotion)

Produkty te faktycznie regenerują włókno włosa, przez co zyskały uznanie nie tylko wśród stylistów używających ich w swojej pracy, ale również klientek, które je wypróbowały. Pozytywna reakcja na te produkty zmotywowała laboratoria artego do dalszych badań i rozwoju usługi w celu zwiększenia jej skuteczności i osiągnięcia trwalszego efektu. W ten sposób opracowaliśmy, piąty etap usługi, który polega na nałożeniu preparatu odbudowującego (k-lotion). Płynna kreatyna hydrolizowana odbudowuje zniszczone włókna włosów. Cysteina natomiast dociera wewnątrz kory, pomiędzy niesparowanymi cząsteczkami cysteiny powstają nowe mostki dwusiarczkowe, który to proces wzmacnia ogólną strukturę włosa.

Kosmetyki: Pracujemy na światowych markach kosmetyków: ARTEGO, L'oreal, Wella, American Crew.

Pozycjonowanie strony: Firma Blumo