Filmy o kosmetyce i fryzjerstwie w naszym salonie

Fryzjerstwo

Film reklamowy pokazujący pracę salonu Eden. Fryzjerstwo, kosmetyka czyli kompleksowo uczynimy Was pięknymi.
Film przedstawiający efekty kuracji włosów, a także ich koloryzacji. Włosy są piękne, lśniące, pozbawione rozdwojonych końcówek oraz rozjaśnione przy końcach, tworząc modny efekt ombre.
Film przedstawiający efekt koloryzacji omre. Włosy zostały lekko przycięte, ustylizowane i podniesione u nasady. Efekt jest oszałamiający, a klientka zachwycona!
Upięcie okolicznościowe naszej stylistki Marzeny. Piękny, klasyczny kok o delikatnym wyrazie, podkreślający urodę klientki. Upięcie oczywiście dopasowane jest do kreacji na uroczystość.
Film prezentujący efekty naszej koloryzacji. Włosy początkowo pozbawione blasku z dużymi, ciemnymi odrostami. Zaproponowaliśmy koloryzację w chłodniejszym blondzie, dzięki czemu buzia klientki nabrała lepszego wyrazu. Włosy prezentują się fantastycznie! Wyglądają zdrowo, są pełne blasku i co najważniejsze nowy kolor bardzo się klientce spodobał!

Kosmetyka

Efekty naszego manicuru hybrydowego. Dłonie i paznokcie prezentują się fantastyczne, a kolor świetnie pasuje do każdej jesienno-zimowej stylizacji.
Klasyczna czerwień wraz ze srebrem to połączenie, które pasuje na każdą okoliczność. Dłonie i paznokcie prezentują się nieziemsko, są zadbane i odżywione.
Manicure hybrydowy równie pięknie wygląda na krótszych paznokciach. Żywy kolor w postaci neonowego różu wraz ze srebrem to efektowne połączenie, które ożywi każdą stylizację.
Film przedstawiający wykonany przez naszą stylistkę paznokci manicure hybrydowy z efektem chromu. Dłonie i paznokcie zostały odżywione, a kolor na żywo wygląda jeszcze piękniej.
Różnokolorowy manicure hybrydowy z użyciem efektu chromu. Połączenie ciepłych oraz zimnych odcieni daje niezwykły efekt, pasujący do każdej stylizacji.
Delikatny manicure hybrydowy z mocnym akcentem to nic innego jak połączenie delikatnego różu i efektu syrenki z lustrzanymi paznokciami. Dłonie i paznokcie są odpowiednio odżywione, dzięki czemu manicure prezentuje się przepięknie.
Manicure hybrydowy french z syrenką to pomysł na stylizację paznokci nie tylko na ślub, ale na każdą inną okazję. Ponadczasowy french pasuje do każdej stylizacji, a dzięki efektowi syrenki na pewno zwróci na siebie uwagę.

Pozycjonowanie strony: Firma Blumo